Wsparcie klienta - iDESCU
Loading page icon iDESCU

Wsparcie klienta

Wsparcie klienta w app iDESCU

  • Pomoc telefoniczna z przesłaniem własnej wizualizacji - nasi dekoratorzy na infolinii chętnie doradzą i pomogą
  • dostęp do galerii Inspiracje - wybierasz z galerii Inspirację gotową dekorację okna i możesz ją zastosować (zobaczyć) na Twoim oknie
  • przesłanie wizualizacji do oceny/skomentowania na media społecznościowe - Twoi znajomi, przyjaciele mogą pomóc Ci w doborze dekoracji
  • szybkie zamawienie próbek materiałów - jednym "kliknięciem" wybierasz próbki materiałów, a my ekspresowo wysyłamy je do Ciebie (do 6 szt próbek materiałów, za 5 zł)
  • filmy instruktażowe, sekcja pytań/odpowiedzi w aplikacji

Pomoc telefoniczna z przesłaniem własnej wizualizacji

Numer linii wsparcia to 459 595 150. Najłatwiej połączysz się z nami bezpośrednio z aplikacji, wybierając symbol słuchawki na głównym ekranie.

Po naciśnięciu słuchawki do wyboru będą trzy opcje połączenia. Pierwsza opcja od góry to połączenie z przesłaniem do nas wizualizacji którą aktualnie tworzysz (+48 459 595 150 połączenie z wysłaniem zdjęcia na Infolinię).

Dwie kolejne opcje, bez przesyłania wizualizacji, to standardowe połączenie telefoniczne oraz połączenie przy wykorzystaniu Whatsapp.

Dla kontaktu z nami rekomendujemy wybranie pierwszej opcji (połączenie z wysłaniem zdjęcia na Infolinię).

Podczas tego połączenia automatycznie przesłana do nas zostanie wizualizacja, którą aktualnie tworzysz. W takie sytuacji, widząc na zdjęciu Twoją aranżację - jesteśmy w stanie zdecydowanie lepiej pomóc i doradzić. Dla odszukania Twojego zdjęcia będziemy potrzebować numer identyfikacyjny, znajdziesz go na dole ekranu.

Dostęp do galerii Inspiracje

Po naciśnięciu ikony gwiazdki otworzy się ekran z inspiracjami, które przygotowali nasi dekoratorzy wnętrz, zgodnie z bieżącymi trendami i modą. Na galerię inspiracji składają się pogrupowane tematycznie zestawy zasłon, firan, rolet, które można przeglądać.

Co istotne, po naciśnięciu przycisku "Zastosuj kompozycje" - wybraną aranżację można zobaczyć i edytować na ekranie głównym aplikacji iDESCU. Teraz wystarczy tylko zrobić zdjęcie okna - i widzimy daną wizualizację we wnętrzu naszego domu/ mieszkania.

Przesłanie wizualizacji do oceny/skomentowania na media społecznościowe

Z aplikacji iDESCU w łatwy sposób możesz podzielić się swoimi wizualizacjami z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi. Oni bywają w Twoim domu/ mieszkaniu, na pewno chętnie skomentują Twoją przyszłą dekorację, pomogą w wyborze.

Aby przesłać wizualizację korzystając z różnych mediów społecznościowych wystarczy zachować ją w Ulubionych (ikona serduszka na głównym ekranie, a następnie przesłać z galerii "Moje ulubione kompozycje", która znajduje się w Ustawieniach (Ustawienia - ikona "trybika" w prawym dolnym rogu aplikacji).

W galerii "Moje ulubione kompozycje" znajdują się wszystkie aranżacje, które dodaliśmy do niej. Aby wybrać tą którą chcemy przesłać np. znajomym - należy wybrać daną aranżację i nacisnąć przycisk "media społecznościowe".

Dobrze wiemy, że dobór dla okna najlepszej dekoracji to dość trudny i złożony proces... Czy zastosować zasłony, firany czy może rolety rzymskie albo panele?
To zaledwie początek z listy pytań, na które trzeba sobie odpowiedzieć, dobierając aranżację okienną. Delikatne firany, zasłony czy rolety jednak bardzo mocno określają i akcentują charakter pomieszczenia. Po prostu muszą być dobrze wybrane, jeżeli chcemy cieszyć się harmonijnie dobranym wnętrzem...

Korzystając z aplikacji iDESCU aranżację tekstylną dobiera się mając za jej tło zdjęcie okna, wraz z fragmentami ściany, podłogi, sufitu. Widzimy na ekranie smartfona czy poszczególne kolory, desenie - pasują do siebie wzajemnie. I właśnie to czyni wielką różnicę...

Wsparcie tradycyjne

W ramach wsparcia iDESCU udostępniamy naszym klientom również tradycyjną pomoc telefoniczną i na miejscu, w salonach sprzedaży. Nasi eksperci dekoracji wnętrz są dostępni dla Państwa zarówno stacjonarnie (adresy) jak i telefonicznie (numery telefonów).