O firmie iDESCU - iDESCU
Loading page icon iDESCU

Nasze salony

Salon w Ostrowie Wielkopolskim

Nasz Sklep w Ostrowie Wielkopolskim znajduje się na ul. Kaliskiej 45. Powstał w 1999r, nasza historia szycia i sprzedaży dekoracji okiennych w tej lokalizacji to już ponad 20 lat. W sklepie w Ostrowie Wlkp. oferujemy doradztwo i profesjonalne wsparcie w doborze kompozycji okiennych odpowiednich dla Państwa okien oraz sprzedaż i szycie na miejscu zasłon, firan i rolet.

Dla naszych klientów wykonujemy też odpowiednio dobrane narzuty na kanapy i łóżka oraz komponujące się z nimi poduszki.

Uszyjemy także dla Państwa inne elementy dekoracyjne, dopełniające całości kompozycji tekstylnej wnętrza, takie jak obrusy oraz szale ozdobne na stoły, ławy i komody..

Kontakt do salonu

Salon iDESCU Ostrow Wielkopolski

Salon w Krotoszynie

Nasz Sklep z firanami i zasłonami w Krotoszynie znajduje się na ul. Piastowskiej 24. Na terenie Krotoszyna działamy od 2004 roku, przez większąść tych lat nasz salon znajdował się na ul. Zdunowskiej. Do aktualnej lokalizacji przy ul. Piastowskiej 24 przenieśliśmy się pod koniec 2019r.

W salonie w Krotoszynie oferujemy doradztwo i profesjonalne wsparcie w doborze kompozycji okiennych odpowiednich do Państwa okien oraz sprzedaż i szycie na miejscu zasłon, firan i rolet.

Dodatkowo dla naszych klientów wykonujemy też na zamówienie tekstylne elementy dekoracyjne, takie jak poduszki, narzuty, kapy, obrusy i szale ozdobne. Staramy się, aby Państwa wnętrze były unikalne, urządzone ze smakiem, a przebywanie w nich dawało radość każdemu.

Kontakt do salonu

Salon iDESCU Krotooszyn

O nas

20 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą która od ponad 20 lat zajmuje się dekoracjami okiennymi. Zaprojektowaliśmy i uszyliśmy już tysiące różnorodnych aranżacji okiennych, zmieniając wnętrza naszych klientów, czyniąc je miejscami bardziej przyjaznymi do życia i pracy. Nasza dotychczasowa działalność koncentrowała się na obszarze Polski, z salonami firan i szwalniami zlokalizowanymi w Ostrowie Wielkopolskim oraz Krotoszynie. Wszystkie produkty, które przygotowywujemy są produkowane na miejscu.

20 lat doswiadczenia iDESCU

jakosc iDESCU

Jakość na rynku europejskim

Okna ozdobione w nasze firany i zasłony można jednak spotkać nie tylko na rynku krajowym. Swoje produkty dostarczamy także do odbiorców zagranicznych, nasze dekoracje zdobią mieszkania m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Anglii, a nawet w tak odległych miejscach jak Kanada czy Australia.


Rebranding

Nazwa iDESCU jest marką firmy Kaja-Tex, wprowadzoną w 2021 roku. W roku tym podjęliśmy decyzję o inwestycji w nowoczesne rozwiązania informatyczne, pomagające naszym klientom w procesie wyboru kompozycji okiennych. Zdecydowaliśmy się też na wprowadzenie nowego brandu, charakteryzującego nasze uslugi związane z dekoracjami okiennymi - Idescu (z ang. I design my curtains). Nazwa ta lepiej oddaje nasz nowy model współpracy z użytkownikiem.

rebranding Kaja-text

rebranding Kaja-text

Rozwój firmy

Zwiększona skala działalności wymagała też powiększenia zespołu naszych krawcowych, logistyków i innych osób wsparcia. Zmienialiśmy się, powiększaliśmy zakres działalności, stworzyliśmy dla Państwa iDESCU. iDESCU HOME, które bierze najlepsze z ponad dwudziestoletniej tradycji (m.in. styl, jakość, satysfakcję klienta) i łączy z rozwiązaniami informatycznymi na miarę XXI wieku.