Konkurs - wygraj aranżację tekstylną na swoje okno - iDESCU
Loading page icon iDESCU

Konkurs (do 08.03.2023): "Wygraj aranżacje okna z iDESCU".

Konkurs (do 08.03.2023): "Wygraj aranżacje okna z iDESCU".

Zadaniem konkursu jest stworzenie wizualizacji dekoracji tekstylnej okna, przy wykorzystaniu aplikacji iDESCU. W konkursie wygrywa osoba, której wizualizacja otrzyma najwięcej polubień, zebranych zarówno na jej własnym profilu Instagram jak i na naszym – idescu_home (polubienia będą sumowane).

Aby wziąć udział w konkursie pobierz aplikację iDESCU. Aplikację można pobrać na telefony Android lub iPhone. iDESCU jest aplikacją bezpłatną.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji zalecamy przejrzenie samouczka. Włącza się on automatycznie przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Mocno rekomendujemy, 2 min poświęcone na samouczek zwróci się w konkursie z nawiązką…
Warto też rzucić okiem na: "Jak korzystać z aplikacji iDESCU, zaprojektować i zamówić firany, zasłony, rolety"

Nagrody

1. Nagroda główna – REALNIE uszyta zwycięska wizualizacja, wykonana przez iDESCU. Wykonamy ją zgodnie z wymiarami podanymi w aplikacji, do ceny maksymalnej 1500 PLN brutto

2. 10 kolejnych miejsc – poduszki obszyte materiałem w kolorze magenta, kolorze roku 2023

3. Wszyscy wygrywają, każdy z biorących udział w konkursie otrzyma kod rabatowy 15% na zakupy z aplikacji iDESCU

Po pobraniu aplikacji, aby wziąć udział w konkursie:

  • W aplikacji iDESCU, robisz różne wizualizacje aranżacji (zasłony, firany itp.) na tle zdjęcia okna
  • Jak jesteś zadowolona/y z efektu- naciskasz serduszko w app iDESCU, Twoja wizualizacja trafi do katalogu "Moje ulubione kompozycje"
  • Wybierasz "Ustawienia" (trybik w prawym dolnym rogu), dalej "Moje ulubione kompozycje" i naciskasz przycisk z aranżacją, którą chcesz przesłać na konkurs.
  • Aby wysłać aranżację na Twój profil Insta wybierasz z prawego górnego rogu ikonę „media społecznościowe", dalej ikonę Instagrama, później post – i wizualizacja trafia na Twojego Insta (możesz dodać opis)
  • Z Twojego profilu Instagrama (po zebraniu polubień) przesyłasz ją do nas naciskając ikonę „Prześlij/ strzałkę" pod aktywnym postem z wysyłaną wizualizacją. Jako odbiorcę wpisujesz idescu_home. Na naszym profilu też zbierasz polubienia

Swoją konkursową wizualizację przesyłasz do nas najpóźniej do 08.03.2023r.

Niżej: informacje krok po kroku, z grafikami:

1. Zrób zdjęcie swojego okna wybierając ikonę aparatu w aplikacji

Nie zapomnij udzielić zgody na dostęp aplikacji iDESCU do Aparatu, inaczej nasza aplikacja nie będzie w stanie wykonać zdjęcia...

2. Dobierz do zdjęcia Twojego okna aranżację. Wybieraj jak wolisz, zasłonę lub roletę rzymską, możesz również dodać firanę i tworzyć ich kombinacje - zobacz co najładniej pasuje do Twojego okna.

3. Aranżacje, które Ci się podobają, dodawaj do Ulubionych. W tym celu wystarczy kliknąć na ikonę serduszka/ulubionych (opcja dostępna po założeniu konta)

Po naciśnięciu „serduszka” przesłanie aranżacji do galerii Twoich ulubionych zajmuje do kilku minut.

Aranżacje umieszczone w katalogu ulubionych możesz przeglądać po naciśnięciu ikony ustawienia (trybik w prawym dolnym rogu), a następnie wybraniu przycisku "Moje ulubione kompozycje" - dostępne po zalogowaniu.

4. Wysłanie konkursowej aranżacji do iDESCU

Na konkurs wysyłasz tylko jedną aranżację. Aby wysłać do nas aranżację wybierz z galerii "Moje ulubione kompozycje" tą, która najbardziej Ci się podoba. Otworzy się ekran z Twoją aranżacją, a u góry po prawej stronie w rogu zobaczysz ikonę "media społecznościowe"

  • Naciśnij ikonę "media społecznościowe", wybierz z listy Instagram, następnie Post (Direct)
    W kolejnym kroku opublikuj wizualizację na swoim Instagramie. Tam masz swoich Obserwujących, możesz poprosić ich o polubienia Twojej aranżacjie. Polubienia z Twojego Insta i polubienia z naszego Insta będą dodawane w konkursie (sumowane, razem decydować o miejscu).
  • Sama/sam decydujesz, kiedy przekazujesz post z wizualizacją na nasz profil idescu_home. Pamiętaj jednak, aby zrobić to nie później niż do końca dnia 08.03.2023. Jest to ostateczny termin na przesłanie konkursowej wizualizacji na nasz profil.

5. W celu przesłania posta z wizualizacją z Twojego Insta na nasz profil Instagrama- naciskasz ikonę „Prześlij/ strzałkę", jako kontakt wpisz: idescu_home

Przesłane zdjęcie opublikujemy na profilu idescu_home najpóźniej w kolejnym dniu roboczym od daty otrzymania. Wyświetlimy je wraz ze wszystkimi informacjami zawartymi pod postem. Tak więc jeżeli będą tam polubienia z Twojego profilu – będą widoczne również na naszym.

Wyłonienie zwycięzcy

W konkursie zwycięża wizualizacja, która zdobędzie największą łączną ilość polubień, zebranych zarówno na profilu jej Twórcy jak i na naszym- idescu_home. Kolejne nagrody – trafią do twórców wizualizacji zgodnie z tą samą zasadą, po kolei do osób, których wizualizacje uzyskają największą ilość polubień. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w terminie do 3 dni roboczych po dacie zakończenia konkursu.

Nagrody czekają, wszyscy wygrywają, zapraszamy do wspólnej zabawy :)

Pobierz app iDESCU

Pobierz app iDESCU

Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji

dobierzesz dekorację do swojego wnętrza, zobaczysz wszystko na zdjęciu własnego okna.


Sklep internetowy

Sklep internetowy

Nie potrzebujesz wizualizacji, wolisz kupować bardziej tradycyjnie? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Pobierz BEZPŁATNĄ app iDESCU i stwórz na ekranie smartfona swoją unikalną dekorację okienną.

To bardzo łatwe, robisz zdjęcie okna, aplikacja nałoży na nie zasłonę, firanę, roletę... I już widzisz, czy dany kolor pasuje do reszty pomieszczenia, czy dany wzór materiału komponuje się z innymi jego elementami.

Wizualizujesz, ale to nie wszystko, stworzone dekoracje możesz też u nas zamówić, uszyjemy je na wymiar i dostarczymy kurierem.

Wybór należy do Ciebie.

Pobierz APP iDESCU

Pobierz APP iDESCU

Sklep internetowy