Konkurs - wygraj aranżację tekstylną na swoje okno - iDESCU
Loading page icon iDESCU

Konkurs (do 08.03.2023): "Wygraj aranżacje okna z iDESCU".

Konkurs (do 08.03.2023): "Wygraj aranżacje okna z iDESCU".

Zadaniem konkursu jest stworzenie wizualizacji dekoracji tekstylnej okna, przy wykorzystaniu aplikacji iDESCU. W konkursie wygrywa osoba, której wizualizacja otrzyma najwięcej polubień, zebranych zarówno na jej własnym profilu Instagram jak i na naszym – idescu_home (polubienia będą sumowane).

Aby wziąć udział w konkursie pobierz aplikację iDESCU. Aplikację można pobrać na telefony Android lub iPhone. iDESCU jest aplikacją bezpłatną.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji zalecamy przejrzenie samouczka. Włącza się on automatycznie przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Mocno rekomendujemy, 2 min poświęcone na samouczek zwróci się w konkursie z nawiązką…
Warto też rzucić okiem na: "Jak korzystać z aplikacji iDESCU, zaprojektować i zamówić firany, zasłony, rolety"

Nagrody

1. Nagroda główna – REALNIE uszyta zwycięska wizualizacja, wykonana przez iDESCU. Wykonamy ją zgodnie z wymiarami podanymi w aplikacji, do ceny maksymalnej 1500 PLN brutto

2. 10 kolejnych miejsc – poduszki obszyte materiałem w kolorze magenta, kolorze roku 2023

3. Wszyscy wygrywają, każdy z biorących udział w konkursie otrzyma kod rabatowy 15% na zakupy z aplikacji iDESCU

Po pobraniu aplikacji, aby wziąć udział w konkursie:

  • W aplikacji iDESCU, robisz różne wizualizacje aranżacji (zasłony, firany itp.) na tle zdjęcia okna
  • Jak jesteś zadowolona/y z efektu- naciskasz serduszko w app iDESCU, Twoja wizualizacja trafi do katalogu "Moje ulubione kompozycje"
  • Wybierasz "Ustawienia" (trybik w prawym dolnym rogu), dalej "Moje ulubione kompozycje" i naciskasz przycisk z aranżacją, którą chcesz przesłać na konkurs.
  • Aby wysłać aranżację na Twój profil Insta wybierasz z prawego górnego rogu ikonę „media społecznościowe", dalej ikonę Instagrama, później post – i wizualizacja trafia na Twojego Insta (możesz dodać opis)
  • Z Twojego profilu Instagrama (po zebraniu polubień) przesyłasz ją do nas naciskając ikonę „Prześlij/ strzałkę" pod aktywnym postem z wysyłaną wizualizacją. Jako odbiorcę wpisujesz idescu_home. Na naszym profilu też zbierasz polubienia

Swoją konkursową wizualizację przesyłasz do nas najpóźniej do 08.03.2023r.

Niżej: informacje krok po kroku, z grafikami:

1. Zrób zdjęcie swojego okna wybierając ikonę aparatu w aplikacji

Nie zapomnij udzielić zgody na dostęp aplikacji iDESCU do Aparatu, inaczej nasza aplikacja nie będzie w stanie wykonać zdjęcia...

2. Dobierz do zdjęcia Twojego okna aranżację. Wybieraj jak wolisz, zasłonę lub roletę rzymską, możesz również dodać firanę i tworzyć ich kombinacje - zobacz co najładniej pasuje do Twojego okna.

3. Aranżacje, które Ci się podobają, dodawaj do Ulubionych. W tym celu wystarczy kliknąć na ikonę serduszka/ulubionych (opcja dostępna po założeniu konta)

Po naciśnięciu „serduszka” przesłanie aranżacji do galerii Twoich ulubionych zajmuje do kilku minut.

Aranżacje umieszczone w katalogu ulubionych możesz przeglądać po naciśnięciu ikony ustawienia (trybik w prawym dolnym rogu), a następnie wybraniu przycisku "Moje ulubione kompozycje" - dostępne po zalogowaniu.

4. Wysłanie konkursowej aranżacji do iDESCU

Na konkurs wysyłasz tylko jedną aranżację. Aby wysłać do nas aranżację wybierz z galerii "Moje ulubione kompozycje" tą, która najbardziej Ci się podoba. Otworzy się ekran z Twoją aranżacją, a u góry po prawej stronie w rogu zobaczysz ikonę "media społecznościowe"

  • Naciśnij ikonę "media społecznościowe", wybierz z listy Instagram, następnie Post (Direct)
    W kolejnym kroku opublikuj wizualizację na swoim Instagramie. Tam masz swoich Obserwujących, możesz poprosić ich o polubienia Twojej aranżacjie. Polubienia z Twojego Insta i polubienia z naszego Insta będą dodawane w konkursie (sumowane, razem decydować o miejscu).
  • Sama/sam decydujesz, kiedy przekazujesz post z wizualizacją na nasz profil idescu_home. Pamiętaj jednak, aby zrobić to nie później niż do końca dnia 08.03.2023. Jest to ostateczny termin na przesłanie konkursowej wizualizacji na nasz profil.

5. W celu przesłania posta z wizualizacją z Twojego Insta na nasz profil Instagrama- naciskasz ikonę „Prześlij/ strzałkę", jako kontakt wpisz: idescu_home

Przesłane zdjęcie opublikujemy na profilu idescu_home najpóźniej w kolejnym dniu roboczym od daty otrzymania. Wyświetlimy je wraz ze wszystkimi informacjami zawartymi pod postem. Tak więc jeżeli będą tam polubienia z Twojego profilu – będą widoczne również na naszym.

Wyłonienie zwycięzcy

W konkursie zwycięża wizualizacja, która zdobędzie największą łączną ilość polubień, zebranych zarówno na profilu jej Twórcy jak i na naszym- idescu_home. Kolejne nagrody – trafią do twórców wizualizacji zgodnie z tą samą zasadą, po kolei do osób, których wizualizacje uzyskają największą ilość polubień. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w terminie do 3 dni roboczych po dacie zakończenia konkursu.

Nagrody czekają, wszyscy wygrywają, zapraszamy do wspólnej zabawy :)

Pobierz BEZPŁATNĄ app iDESCU i stwórz na ekranie smartfona swoją unikalną dekorację okienną.

To bardzo łatwe, robisz zdjęcie okna, aplikacja nałoży na nie zasłonę, firanę, roletę... I już widzisz, czy dany kolor pasuje do reszty pomieszczenia, czy dany wzór materiału komponuje się z innymi jego elementami.

Wizualizujesz, ale to nie wszystko, stworzone dekoracje możesz też u nas zamówić, uszyjemy je na wymiar i dostarczymy kurierem.

Wybór należy do Ciebie.

Pobierz

Pobierz