Pomiar i montaż - iDESCU
Loading page icon iDESCU

Pomiar i montaż

Pomiar

W procesie przygotowywania kompozycji okiennych szytych na wymiar, poprawny pomiar stanowi bardzo istotną część, wpływającą na jakość końcowego efektu. Jest to czynność, którą w większości przypadków Państwo, nasi klienci wykonujecie samodzielnie. Dla uproszczenia tego zadania przygotowaliśmy krótki filmik instruktażowy, przedstawiający na przykładzie zasłony jak wykonać pomiar..


Montaż

Każda kompozycja okienna, jaką dla Państwa szyjemy, wykończona jest odpowiednią do jej rodzaju taśmą marszczącą lub rozwiązaniem montażowym, ustalanym z klientem w momencie składania zamówienia.

Uszyte i wyprasowane firany i zasłony można następnie odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. W szczególnych przypadkach, po dodatkowym uzgodnieniu, istnieje też możliwość ich montażu/ zawieszenia na Państwa oknach lub wysyłki do miejsca odbioru kurierem.

W zakresie systemów montażowych dla dekoracji obserwujemy bardzo duży postęp w okresie okiennych kilku – kilkunastu lat. Znane od dziesięcioleci karnisze odchodzą powoli do lamusa, a w ich miejsce pojawiają się różne systemy dodatkowo kształtujące zawieszone na nich tkaniny (jak np. system KS). Polecamy to rozwiązanie montażowe. Jego instalacja pod sufitem wymaga jednorazowo większego wysiłku (użycia narzędzi w rodzaju wiertarka czy śrubokręt), jednak uzyskany efekt wizualny i funkcjonalny - łatwość zawieszenia/ zdjęcia czy wymiany tkaniny- w pełni wynagradzają ten początkowy trud.

Wsparcie klienta iDESCU