Współpraca

Współpraca z podmiotami zajmującymi się dekoracją wnętrz oraz aktualne rekrutacje/ oferty pracy

W iDESCU bardzo cenimy sobie wspólpracę z Państwem, naszymi bezpośrednimi klientami oraz z archtektami wnętrz i osobami zajmującymi się doradztwem w tym zakresie. Część z Państwa, naszych klientów, preferuje bezpośrednią współpracę z nami, gdyż ma już w jakimś stopniu skonkretyzowane potrzeby w zakresie dekoracji okiennych. Część natomiast woli dodatkowo poradzić się archtektów i dekoratorów wnętrz. Jesteśmy otwarci na współpracę w każdym z tych wariantów.


Poniżej prezentujemy architektów i dekoratorów wnętrz z którymi do tej pory realizowaliśmy prace w zakresie tekstylnych dekoracji okiennych. Z przyjemnością podejmiemy też współpracę z nowymi podmiotami z branży dekoracji wnętrz (architektami, dekoratorami wnętrz, osobami zajmującymi się profesjonalnie doradztwem w tym zakrasie). Bardzo chętnie wspólnie z Państwem zajmiemy się przygotowaniem wyjątkowych dekoracji okiennych dla Waszych klientów. Osoby/podmioty zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: idescu@idescu.pl lub telefonicznie pod nr +48 602636784

 

 

 

 

 


Rekrutacja krawcowe/ szwaczki

Aktualnie prowadzimy rekrutację osób z doświadczeniem w szyciu, krawiectwie. Miejsce pracy - Ostrów Wielkopolski. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesłanie informacji - CV.