Jesteśmy firmą która od ponad 20 lat zajmuje się dekoracjami okiennymi. Zaprojektowaliśmy i uszyliśmy już tysiące różnorodnych aranżacji okiennych, zmieniając wnętrza naszych klientów, czyniąc je miejscami bardziej przyjaznymi do życia i pracy. Nasza dotychczasowa działalność koncentrowała się na obszarze Polski, z salonami firan i szwalniami zlokalizowanymi w Ostrowie Wielkopolskim oraz Krotoszynie. Okna ozdobione w nasze firany i zasłony można jednak spotkać nie tylko na rynku krajowym. Swoje produkty dostarczamy także do odbiorców zagranicznych, nasze dekoracje zdobią mieszkania m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Anglii, a nawet w tak odległych miejscach jak Kanada czy Australia.

Nazwa iDESCU jest marką firmy Kaja-Tex, wprowadzoną w 2021 roku. W roku tym podjęliśmy decyzję o inwestycji w nowoczesne rozwiązania informatyczne, pomagające naszym klientom w procesie wyboru kompozycji okiennych. Zdecydowaliśmy się też na wprowadzenie nowego brandu, charakteryzującego nasze uslugi związane z dekoracjami okiennymi - Idescu (z ang.: I design my curtains). Nazwa ta lepiej oddaje nasz nowy model współpracy z użytkownikiem.

Zwiększona skala działalności wymagała też powiększenia zespołu naszych krawcowych, logistyków i innych osób wsparcia. Zmienialiśmy się, powiększaliśmy zakres działalności, stworzyliśmy dla Państwa iDESCU. iDESCU HOME, które bierze najlepsze z ponad dwudziestoletniej tradycji (m.in. styl, jakość, satysfakcję klienta) i łączy z rozwiązaniami informatycznymi na miarę XXI wieku.