Inspiracje

Dobrze dopasowana aranżacja okna spełnia nie tylko funkcję ozdobną. Zasłona do salonu czy roleta rzymska do kuchni mogą również osłonić przed silnym słońcem za dnia i spojrzeniami przechodniów po zmroku.

Jaką dekorację okna wybrać? Taką, która będzie pasować do aranżacji pomieszczenia i roli, jaką odgrywa ono w Twoim codziennym życiu. Zobacz kilka przykładowych aranżacji okna w różnych wnętrzach, które wykonaliśmy w domach naszych klientów. Daj nam znać, jeśli coś wpadnie Ci w oko – chętnie wykonamy u Ciebie podobny projekt!

Zapraszamy do zapoznania  się z galerią naszych realizacji.

Na stronie prezentujemy pogrupowane tematycznie zdjęcia tekstylnych kompozycji okiennych. W galerii Salon pokazujemy zarówno nowoczesne jak i klasyczne zasłony do salonu, firany do salonu, rolety rzymskie, eleganckie panele. W galerii Pokoje znajdą państwo zdjęcia zarówno zasłon jak i firan do pokoju oraz różne inne aranżacje okien tego pomieszczenia. W galerii Kuchnia prezentujemy często stosowane i praktyczne rolety rzymskie do kuchni, firanki do kuchni, rolety ozdobne, panele. W pozycji Łazienka znajdą Państwo głównie zdjęcia salonów kąpielowych, zdobionych eleganckimi dekoracjami tekstylnymi okien. Przygotowaliśmy również galerię z aranżacjami tarasów, zasłony na tarasie stają się coraz częściej wykorzystywanym elementem dekoracyjnym tej zewnętrznej strefy wypoczynku.

Mamy nadzieję, że przedstawione w realnych wnętrzach kompozycje firan, zasłon i rolet rzymskich pomogą Państwu w doborze wyjątkowej aranżacji własnych okien. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji, tak mailowo (idescu@idescu.pl) jak i telefonicznie (kontakt)