Pobierz darmową aplikację iDESCU Łatwo i wygodnie stwórz nową dekorację dla swojego okna.

Na zdjęcie okna nałożysz modele zasłon, firan, rolet rzymskich, dobierzesz materiały. Zobaczysz w swoim salonie, pokoju, kuchni - która dekoracja pasuje najlepiej.

Zostań projektantem własnych kompozycji okiennych

Skieruj aparat swojego telefonu
na kod QR i pobierz bezpłatną
aplikację lub pobierz bezpośrednio

wybierając poniżej:

 

TWORZONE WIZUALIZACJE BĘDĄ NA BIEŻĄCO WYCENIANE,
JEDNYM KLIKNIĘCIEM MOŻESZ ZAMÓWIĆ WYBRANĄ ARANŻACJĘ,
A MY JĄ USZYJEMY I DOSTARCZYMY.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

W aplikacji iDESCU tworzysz wizualizacje na tle własnych okien. Łatwo dobierzesz zasłony, firanki, rolety rzymskie czy panele pasujące do Twojego wyjątkowego wnętrza.

TWOJA POTRZEBA, A DO NIEJ NASZE DOŚWIADCZENIE I WSPARCIE.

Podczas przeglądania kolejnych aranżcji swojego okna możesz skorzystać ze wsparcia naszych ekspertów od dekoracji wnętrz. Aplikacja umożliwia łatwe przesłanie zdjęcia wizualizacji okna, nad którą aktualnie się zastanawiasz. Nasi eksperci chętnie doradzą jak i czym je ozdobić.

Wszystko jest łatwiejsze, wygodniejsze, dla Ciebie

Przy pomocy naszej bezpłatnej aplikacji dobierzesz idealne aranżacje do Twojego wnętrza, tworzysz wizualizację na tle zdjęcia własnego okna.

Oszczędzasz czas, dekorację dla domu - zamawiasz z domu, wystarczy smartfon. Oglądasz na ekranie i widzisz jak zmieni się Twoje mieszkanie.

Samodzielnie tworzysz wyjątkowe dekoracje swoich okien, które w iDESCU uszyjemy dla Ciebie na wymiar.

Nasze kompetencje w szyciu

Szyciem dekoracji okiennych zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat. Możesz być pewna/ pewien że wysłana nam do uszycia firana, zasłona czy roleta będzie wykonana profesjonalnie i z najwyższą starannością.

Jakość wyszycia zleconych dekoracji to wprost nasza firmowa obsesja... W aplikacji prezentujemy tylko dobre i bardzo dobre tekstylia, a nasze Szwaczki to kobiety z wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy przekonani, że kompozycje okienne jakie dla Ciebie wykonamy będą podobać się tak Tobie, jaki i wszystkim gościom Twoich wyjątkowych wnętrz. Jesteśmy tego tak pewni, że oferujemy Ci unikalną na rynku Gwarancję Satysfakcji iDESCU.

Gwarancja satysfakcji idescu

W iDESCU wiemy, że kompozycje okienne które razem stworzymy (Ty na swoim smartfonie przy pomocy aplikacji, a dalej my - w naszej szwalni) będą świetnymi dekoracjami dla Twoich okien i wnętrz.

To jednak nasze wewnętrzne przekonanie, a Ty powienieneś mieć pewność... Dlatego też oferujemy naszym klientom wyjątkową na rynku Gwarancję Satysfakcji iDESCU!

Gwarancja Satysfakcji iDESCU: Jeżeli dekoracje które dla Ciebie uszyjemy z jakichkolwiek przyczyn nie będą Ci się podobać - możesz je odesłać do nas, a my na Twoje konto przelejemy z powrotem 90% wartości zakupu. Dla produktów wykonywanych na zamówienie nie musimy tego robić, ale chcemy, dla Ciebie...