Salony Firan Idescu to najlepsze miejsce do zakupu
Twoich wyjątkowych kompozycji okiennych

Twoja potrzeba, a do niej nasze pomysły i doświadczenie-

pomożemy Ci stworzyć świetnie dobrane dekoracje okien, które później dla Ciebie dokładnie wykonamy w naszej szwalni w Polsce

Ponad 20 lat doświadczenia

i tysiące zadowolonych klientów.

Wielkopolska solidność, lokalna kadra - to atuty Idescu. Dołącz do grupy naszych klientów.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie

otrzymasz wsparcie naszych projektantów i dostęp do galerii z inspiracjami

Wszystko jest łatwiejsze, wygodniejsze, dla Ciebie

Podpowiemy Ci jak właściwie zwymiarować zasłony i okno oraz dobrać dla Twojego wnętrza odpowiednią aranżację okienną

 

Oszczędzasz czas, wystarczy, że masz przy sobie telefon. Nie musisz nawet wychodzić z domu!

Razem stworzymy Twoje wyjątkowe dekoracje okienne, które później uszyjemy dla Ciebie na wymiar

Wsparcie Idescu

W ramach wsparcia Idescu udostępniamy naszym klientom pomoc osób zawodowo zajmujących się tworzeniem aranżacji okiennych. Nasi eksperci dekoracji wnętrz są dostępni dla Państwa zarówno stacjonarnie (w naszych sklepach w Ostrowie Wlkp. i Krotoszynie) jak i za pomocą telefonu.

Chętnie doradzą we wszelkich kwestiach związanych z doborem dekoracji okiennych i podzielą się z Państwem, naszymi klientami, swoim wieloletnim doświadczeniem.

Wiemy z własnego wieloletniego doświadczenia, że profesjonalna pomoc w doborze kompozycji okiennych jest potrzebna dla pełnej satysfakcji z urządzanego wnętrza. Moda, styl, charakter, potrzeby - wszystko to szybciej lub wolniej, ale jednak się zmienia...

Nasze kompetencje w szyciu

Szyciem dekoracji okiennych zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat. Możesz być pewna/ pewien że wysłana nam do uszycia firana, zasłona czy roleta będzie wykonana profesjonalnie i z najwyższą starannością.

Jakość wyszycia zleconych dekoracji to mówiąc wprost nasza firmowa obsesja... W aplikacji prezentujemy tylko dobre i bardzo dobre tekstylia, a nasze Szwaczki to kobiety z wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy praktycznie pewni, że kompozycje okienne jakie dla Ciebie wykonamy będą podobać się Tobie jaki i wszystkim gościom Twoich wyjątkowych wnętrz. Jesteśmy tego tak pewni, że oferujemy Ci unikalną na rynku Gwarancję Satysfakcji Idescu.

Gwarancja Satysfakcji Idescu

W Idescu jesteśmy przekonani, że kompozycje okienne, które razem stworzymy będą świetnymi dekoracjami Twoich okien i wnętrz.

To jest jednak nasze wewnętrzne przekonanie, a Klient powinien mieć pewność…

Dlatego też oferujemy naszym klientom Gwarancję Satysfakcji Idescu. Zapewniamy, że każdy problem, który Państwo do nas zgłosicie, związany z naszymi produktami lub usługami - będzie przez nas wnikliwie rozpatrzony. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w tym obszarze - będą one zawsze rozpatrywane na Państwa korzyść.

Review Widget