Pobierz darmową aplikację iDESCU Łatwo i wygodnie stwórz nową dekorację dla swojego okna.

Na zdjęcie okna nałożysz modele zasłon, firan, rolet rzymskich, dobierzesz materiały. Zobaczysz w swoim salonie, pokoju, kuchni - która dekoracja pasuje najlepiej.

To nareszcie jest łatwe. Klikasz i tworzysz wizualizacje za zdjęciu Twojego okna.

Aplikacja firany i zasłony do salonu, zasłony do jadalni, zasłony do nowoczesnego salonu, nowoczesne rolety rzymskie o salonu, rolety rzymskie do kuchni, rolety rzymskie do salonu, firany w salonie aranżacje, zasłony do salonu aranżacje, rolety rzymskie do salonu aranżacje, zasłony do salonu butelkowa zieleń, aplikacja do zasłon, aplikacja do firan, aplikacja do dekoracji okien, aplikacja do aranżacji okien, app jest bezpłatna,
działa z Android oraz na iPhone

Pobierz klikając w odpowiedni
czarny przycisk poniżej:

TWORZONE WIZUALIZACJE BĘDĄ NA BIEŻĄCO WYCENIANE,
JEDNYM KLIKNIĘCIEM MOŻESZ ZAMÓWIĆ WYBRANĄ ARANŻACJĘ,
A MY JĄ USZYJEMY I DOSTARCZYMY.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

W aplikacji iDESCU tworzysz wizualizacje na tle własnych okien. Łatwo dobierzesz zasłony, firanki, rolety rzymskie czy panele pasujące do Twojego wyjątkowego wnętrza.

TWOJA POTRZEBA, A DO NIEJ NASZE DOŚWIADCZENIE I WSPARCIE.

Podczas tworzenia aranżcji swojego okna możesz skorzystać ze wsparcia naszych ekspertów od dekoracji wnętrz. Aplikacja umożliwia łatwe przesłanie wizualizacji, nad którą aktualnie się zastanawiasz. Nasi eksperci chętnie doradzą, jak ozdobić Twoje okna.

Wszystko jest łatwiejsze, wygodniejsze, dla Ciebie

Przy pomocy bezpłatnej aplikacji iDESCU dobierzesz idealne aranżacje do Twojego wnętrza, stworzysz wizualizację na tle zdjęcia własnego okna.

Oszczędzasz czas, dekorację dla domu - zamawiasz z domu, wystarczy smartfon. Oglądasz na ekranie i widzisz jak zmieni się Twoje mieszkanie.

Samodzielnie tworzysz wyjątkowe dekoracje swoich okien, które w iDESCU uszyjemy dla Ciebie na wymiar. Widzisz zanim zamówisz.

Nasze kompetencje w szyciu

Szyciem dekoracji okiennych zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat. Możesz być pewna/ pewien że zlecona nam do uszycia firana, zasłona czy roleta będzie wykonana profesjonalnie i z najwyższą starannością.

Jakość wyszycia zleconych dekoracji to wprost nasza firmowa obsesja... W aplikacji prezentujemy tylko dobre i bardzo dobre tekstylia, a nasze Szwaczki to kobiety z wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy przekonani, że kompozycje okienne jakie dla Ciebie wykonamy będą podobać się tak Tobie, jaki i wszystkim gościom Twoich wyjątkowych wnętrz. Jesteśmy tego tak pewni, że oferujemy Ci unikalną na rynku Gwarancję Satysfakcji iDESCU.

Gwarancja satysfakcji idescu

W iDESCU wiemy, że kompozycje okienne które razem stworzymy (Ty na swoim smartfonie przy pomocy aplikacji, a dalej my - w naszej szwalni) będą świetnymi dekoracjami dla Twoich okien i wnętrz.

To jednak nasze wewnętrzne przekonanie, a Ty powienieneś mieć pewność... Dlatego też oferujemy naszym klientom wyjątkową na rynku Gwarancję Satysfakcji iDESCU!

Gwarancja Satysfakcji iDESCU: Jeżeli dekoracje które dla Ciebie uszyjemy z jakichkolwiek przyczyn nie będą Ci się podobać - możesz je odesłać do nas, a my na Twoje konto przelejemy z powrotem 90% wartości zakupu. Dla produktów wykonywanych na zamówienie nie musimy tego robić, ale chcemy, dla Ciebie...

iDESCU: na wymiar, zasłony, rolety rzymskie, firany, panele-firany, nowoczesne zasłony do salonu, aplikacja, app