Witamy w nowym roku 2022! - iDESCU
Loading page icon iDESCU

Witamy w nowym roku 2022!

Witamy w nowym roku 2022!

Ciemna, uspokajająca zieleń. Kolor nadający wnętrzu dostojnego charakteru, do większych i jasnych pomieszczeń. W salonie widoczne akcenty czerwieni, zieleń świetnie też komponuje się z żółtym. Żegnajcie Święta, do zobaczenia za rok...

Ciemne, stonowane barwy.

Butelkowa zieleń, granat i bordo to kolory nieśmiertelne, będące świetnym wyborem każdej zimy. Pasują do wielu wnętrz, jednak szczególnie wyróżniają się w jasnych pomieszczeniach. Tworzą przytulną atmosferę, ocieplając optycznie pomieszczenie na zimę.

Nasycone odcienie

Magenta, intensywny żółty i klasyczny niebieski to zdecydowanie wybijające się kolory tego sezonu. Sprawdzą się zwłaszcza u amatorów żywych wnętrz, potrzebujących przez silne barwy odpędzić zimową szarość.

Chłodne pastele i kwieciste wzory

Blady róż, błękitny i brzoskwiniowy to idealne kolory dla tych z Państwa, którzy cenią sobie stonowanie i chłód zimy. Te kolory świetnie się sprawdzą jako dodatek do klasycznych drewnianych czy też jasnych i nowoczesnych wnętrza. Dodatkowo kwiecisty nadruk pomoże wprowadzić powiew wiosny do wnętrza zimą.

Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Ostrowie Wlkp. i Krotoszynie

Pobierz BEZPŁATNĄ app iDESCU i stwórz na ekranie smartfona swoją unikalną dekorację okienną.

To bardzo łatwe, robisz zdjęcie okna, aplikacja nałoży na nie zasłonę, firanę, roletę... I już widzisz, czy dany kolor pasuje do reszty pomieszczenia, czy dany wzór materiału komponuje się z innymi jego elementami.

Wizualizujesz, ale to nie wszystko, stworzone dekoracje możesz też u nas zamówić, uszyjemy je na wymiar i dostarczymy kurierem.

Wybór należy do Ciebie.

Pobierz

Pobierz